Počet položek: 0 0 Kč

Kontaktní informace

Vážení návštěvníci,

v současnosti se nacházíte na internetové stránce zevyt-nabytek.cz, kde Vás srdečně vítáme.

Firma Zevyt s.r.o. je ryze českou, rodinnou společností, působící na trhu již 30 let. Společnost se zabývá vlastním dovozem nábytku, výrobou nábytku na zakázku, velkoobchodním a maloobchodním prodejem nábytku.

Nabízíme výrobu masivního nábytku, vybavení kuchyní, obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnic, společenských prostor, škol, restaurací, kanceláří atd. Na eshopu naleznete sedací soupravy, židle, stoly, kuchyně, obývací stěny, předsíňové stěny, nábytek z masivu, postele, rošty, matrace i interiérové doplňky.

V internetovém obchodě Zevyt na Vás čeká široká nabídka kvalitního a moderního nábytku za skvělé ceny. Díky téměř 30ti leté spolupráci s výrobci jsme schopni nabízet atraktivní ceny, kvalitní servis a dokážeme vyjít vstříc náročným zákazníkům. Díky léty prověřené spolupráci a dobrým vztahům s výrobci, jsme schopni realizovat nadstandardní požadavky, ať už se jedná o různé netypické rozměry nebo kombinace látek. Náš internetový obchod je tu od toho, aby vyhověl i těm nejoriginálnějším přáním našich zákazníků! Dominantou našeho obchodu jsou sedací soupravy, u kterých Vám poskytujeme široký výběr látek. Dále nabízíme nábytek z masivu, u kterého jsme schopni zajistit výrobu i v nestandardních rozměrech.

Kolektiv naší společnosti Vám bude vždy k dispozici na telefonních linkách, ale také Vás rádi přivítáme v naší vzorkovně, kde si můžete osobně prohlédnout vzorky materiálů nebo získat další podrobné informace o produktech.

Adresa

Zevyt s.r.o. 
Bří Mrštíků  7/81
691 72   Klobouky u Brna 
IČO: 46904085
DIČ: CZ46904085

Obchodní rejstřík Krajského soudu v Brně
Spisová značka: C 6039
 
Kontakt
Tel:        519 419 139
Mob:      604 466 939
Email:    eshop@zevyt-nabytek.cz

Bankovní spojení

Česká spořitelna, a.s.

Číslo účtu: 1381509349/0800

Otevírací doba

Pondělí – Pátek                      8:00         -           17:00
Sobota                                    8:00         -           11:00

 

Mapa

Zvětšit mapu

 

Prodejna ZEVYT

Prodejna zevyt

 

Snažíme se, abychom pro naše zákazníky připravili jen to nejkvalitnější zboží za co možná nejpřijatelnější ceny. Nabízíme kompletní sortiment nábytku pro celý Váš dům či byt. Kromě klasického nábytku jsme specializování na nábytek z masivu, který je zde zastoupen téměř ve všech kategorií. Dále můžete vybírat sedací soupravy, ke kterým nabízíme nejširší výběr látek na internetu. Nabízíme kvalitní kuchyňské židlestoly ale i jídelní sestavy za atraktivní ceny. 

Přejeme Vám příjemné a ničím nerušené nakupování z pohodlí svého domova a doufáme, že si z naší pestré nabídky vyberete. Pokud potřebujete poradit, nebo máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme co možná nejpodrobnější informace. 

"Naším cílem je dobře informovaný a spokojený zákazník."

 

 

Potřebujete poradit ? Kontaktní informace

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací